teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
NadiTags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi
Vendlindja: Pejë   
Nadi është një këngëtar i njohur. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi. Ka lindur ne Pejë dhe nuk eshte beqar. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit muzikes live. Ai eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Dy albumet e para janë "Iku Beqaria" një album ky i cili përfshiu 17 këngë dhe albumi "Ma kthe dashurinë" një album i cili përfshiu plot 8 këngë. Në vitin 2009 Nadi paraqitet në festiva... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  27Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: A E Din Sa Shume Te Dua ::  
 :: Tjeter Mos Kerko ::  
 :: Xhamadani ::  
 :: Mori Fund ::  
 :: Maturant ::  
 :: Lamtumire ::  
 :: Si Nje Leter ::  
 :: Nuk Mund Te Haroj ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto