A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Naser BerishaTags: Naser Berisha
Naser Berisha është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë rock. Si ç`do fëmij ashtu edhe Naseri ne moshen shum te re filloi te kerkoj veten permes lloj -lloj sporti dhe aktiviteti tjeter si karate, futbpll, labor fotografish etj , por ne moshen 13 vjeqare ndalet ne vendin e duhur qe edhe sot eshte i lumtur se eshte ndalur aty pa hulumtuar boten me tutje, pra muzika,kendimi dhe kitara. Ne shkollen e mesme Naseri bashke me nje shok te klases dhe vllaun e tij( Shefqet dhe Zeqirja bajramin) formuan Band-in "PREMI... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14 :: Lora ::  
 :: Deti I Lodhur ::  
 :: Kur Mbetesh Vet ::  
 :: Nese Shkon ::  
 :: Hajt Shko ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto