A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët e Klipit Shqiptar 1

20/04/2002 - 20/04/2002
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Eva Idrizllari Dhe Çiljeta
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Viti 2002 Festivali I -rë u zhvillua më 20 Prill në Pallatin e Kongreseve.
Fitues: Klipi "Moj e Mira" - Mihrie Braha
Produksioni Video: PIXELS - Kosovë


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3Loading...


Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto