teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët e Klipit Shqiptar 2
Netët e Klipit Shqiptar 2
Pallati i Kongreseve, TIRANË
Prezantuesit: Leon Menkshi & Zaimina Vasjari
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në vitin 2003, në bashkpunim me TV-Klan, u zhvillua Netët e Klipit Shqiptar (edicioni i 2-të) në kinostudion "Shqipëria e Re" me prezantues Leon Menkshi dhe Zaimina Vasjari dhe nata finale është zhvilluar në Pallatin e Kongreseve.

Fitues: Klipi "Mos u Verbo" - Hueida El Saied
Produksioni I.O.M Video: V.G.A Studio


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto