teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 3
Netët E Klipit Shqiptar 3
Hotel Sheraton, TIRANE
Prezantuesit: Hygerta Sako
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në 2004 në bashkpunim me TVSH, Netët E Klipit Shqiptar 3 u zhvillua në studion Nr.1 të TVSH me prezantues Hygerta Sako dhe nata finale e zhvilluar në ambientet e Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Mirmengjes Miss Lamtumira" - Leonard Bombaj, Evis Mulaj & Kripmjaltezat
Produksioni V.G.A Studio Kamera: Arben Çeku

Netët E Klipit Shqiptar 3

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto