A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 3
Netët E Klipit Shqiptar 3
Hotel Sheraton, TIRANE
Prezantuesit: Hygerta Sako
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në 2004 në bashkpunim me TVSH, Netët E Klipit Shqiptar 3 u zhvillua në studion Nr.1 të TVSH me prezantues Hygerta Sako dhe nata finale e zhvilluar në ambientet e Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Mirmengjes Miss Lamtumira" - Leonard Bombaj, Evis Mulaj & Kripmjaltezat
Produksioni V.G.A Studio Kamera: Arben Çeku

Netët E Klipit Shqiptar 3

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2Loading...


Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto