A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 6
Netët E Klipit Shqiptar 6
Vila Toskana, TIRANE
Prezantuesit: Alert Celoaliaj & Silvi Skenderaj
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në 2007 një bashkpunim me TVSH, zhvilluar në Zipo Club, me prezantues Alert Celoaliaj, pedagog në Akademinë e Arteve dhe Silvi Skenderaj, Miss Shqiperia 2006. Nata finale zhvilluar në Vila Toskana.

Fitues: Klipi "Nënat Shqiptare" - Vagabondi, Erion Korini, Gjergji Jorgaqi
Produksioni Video MAX - Production


Nuk ka akoma asnjë votë
 Loading...


Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto