A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 7
Netët E Klipit Shqiptar 7
Casa Italia, TIRANE
Prezantuesit: Olti Xhezo & Irsa Demneri
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Netët E Klipit Shqiptar 7 u zhvillua ne Maj 2008 në bashkpunim me TVSH. Festivali u mbajt në Casa Italia, me prezantues Olti Xhezo dhe Irsa Demneri, Miss Shqiperia 2007, Nata finale u zhvillua në tarracën e Casa Italia.

Fitues: Klipi "Lard dhe Afër" - Alban Skënderaj
Produksioni Video MAX - Production


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1Loading...


Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto