teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
N.G.Tags: Ng, Ng, N.G, N.G., N-G
Vendlindja: Gjilan 
N.G. është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Naser Kelmendi njihet si NG Doubleg dhe është anëtar i grupit të madh shqiptar "GG ArmY". Jeton në Zvicër prej 20 vjetësh. Kënga e parë si anëtar i GG, ishte "M'fal nënë". Në vitin 2008-2009 lansoi disa këngë, pastaj pauzoi për disa vjet. Ai u rikthye me videoklipin e ri "A e din" e me pas ka sjellë një tjetër këngë të bukur me videoklip me titull “Amaneti i babës” me një tekst dhe temë shumë të prekshme. Videoklipi është realizuar nga Blerd M... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • N.G. ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Me Fal Nene ::  
 :: Amaneti I Babes ::  
 :: Lotët E Saj ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: A E Din ::  
 :: Ti Fala Krejt ::  
 :: Qitma Cilin Dush ::  
 :: Fati I Saj ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto