teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Foto

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
>>
Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Noizy Feston Ditëlindjen E 29-Të
    Reperi i njohur shqiptar Noizy ka fesuar sotë ditëlindjen e tij, një ditë shumë speciale për të që ai ka vendosur ta kalojë me familjen & shoqërinë e tij. Nsohta nuk e keni ditur, por Noizy sot mbush 29 vjeç. Ai ka një kohë të gjatë në skenën tonë dhe tash e disa vite njihet si ndër reperët më të mirë në të gjitha travat shqiptare. Në një foto që ai ka postuar në Instagram Noizy iu ka treguar fansave se ka marrë dhuratë një tortë përpl... »
  • Noizy, Kumbari I Jetimores Së Durrësit
    Reperi i njohur Noizy ka treguar edhe më parë nëpërmjet rrjeteve të tij social se ai është shumë i lidhur me fëmijët, madje ai shumë shpesh vizition edhe jetimoret, siç është rasti në jetimoren e Durrësit, ku thotë se ka ca miq të vegjël atje. 42408 Së fundmi ai ka postuar në rrjetin e tij social në facebook disa fotografi ku shihet me djalin e një miku të tij i cili ... »
  • Ja Si Dukej Noizy Kur Ishte I Vogël?
    Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy ka publikuar një foto në rrjetet e tij sociale ku ka treguar se si dukej ai kur ishte i vogël. Natyrisht që ka shumë dallime me atë që është sot por prap se prap ai mbetet i njejti. Ai ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat të cilët e kanë komentuar këtë foto.... »


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto