A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Audio


Noizy - All Them Hasles    (Feat. Big H)


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Them Hasles" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noizy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Noizy - All Them Hasles
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto