teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
OdaTags: Oda, Grupi Oda, Dukagjin Lipa
Vendlindja: Londër      Mosha: 23 Vjeç  
Oda është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë rock. Grupi "Oda" është formuar në vitin 1994 në Londër dhe është një Rock Band shqiptar i Viteve '90. Grupi “Oda” eshte nje prej rock bendeve kosovare me te pelqyera. Qe nga viti 1998 kur edhe u publikua albumi i fundit, i titulluar po me kete emer “1998”, grupi u shpernda ne te kater anet e botes, duke lene pas vete hitet e pavdekshme te cilat i shoqeruan adhuruesit e tyre deri me sot. Dymbedhjete vite me vone, formacioni i dikurshem bashkon perseri ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto