teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
OffonTags: Offon
Offon është një grup muzikor jo shumë i njohur. Grupi OFFON eshte formuar nga viti 2013 dhe eshte nje grup nga Peja. Pjestaret jane: Ilir Alijaj me nofken iLiRoOsS, Artin Eminaj me nofken XT Dhe Lavdim Seferi me nofken G-FRESH.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto