A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Og043Tags: Og043, O.G., 043, Og 043
Og043 është një këngëtar i njohur. Emri i tij eshte Oliger dhe mbas disa vitesh ne USA, eshte kthyer dhe jeton ne Tirane. Pjesetar i grupit TBA, O.G. ose i njohur edhe si OG 043, eshte nje konkurrent i programit Big Brother 4 i kanalit televiziv Top Channel.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto