A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Pamela KovaciTags: Pamela Kovaci
Vendlindja: Elbasan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 17 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Pamela Kovaci është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Pamela Kovaci lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepretuar kenge te ndryshme te kengetareve te njohur por edhe kenge te kompozuara nga kompozitore te njohur Eshte njohse dhe adhuruese e muzikes bashkekohore por dhe asaj klasike e bluz, xhaz etj. Studion per muzike.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto