teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Pandeli FrrokuTags: Pandeli Frroku
Vendlindja: Fush-Arres    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Pandeli Frroku është një këngëtar jo shumë i njohur. Nisma tije e pare ishte ne 2010 ku dhe lindi deshira per te filluar me tej ket rruge, qe i vogel i binte nje instrumenti shum te njohur qe perdoret ne zonat e veriut sic eshte ciftelia, nismat e tije jane jo shum te njohur per publikun shqiptare por qe tani ka vendosur te hyje me risi te ndryshme, duke u drejtuar ne fushen e kompozimit dhe njekohsisht dhe ate te kenges,ket drejtim dhe njekohsisht pasion vendosi ta ushtroje ne shtator te vitit 20... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto