A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Q-FastTags: Q-Fast, Raptoon
Vendlindja: Mitrovice      Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Q-Fast është një këngëtar jo shumë i njohur. Shkollen fillore e perfundoj ne shtitaricë dhe ishte nje fans i grupit etno engjujt deri ne vitin 2006 kur nje grup i ri doli ne skenen shqiptare "SKILLZ" pastaj pikrisht ishte ky grup i cili e shtyri me tej te filloj me muzik, shkollen e mesme e perfundoi ne vushtrri me sukses dhe ne vitin 2009 shenoi textin e par dhe incizimi i kenges se par eshte bere me 11.02.2011 ne "interplay record" dhe ne sken u paraqit per her te par me 17.02.2011 dhe ke... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5


Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto