teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Qazim BekaTags: Qazim Beka, Qazim Bekaj
Vendlindja: Ticë (Skënderaj)      Mosha: 58 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Qazim Beka është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Jam Qazim Beka. Kam lindë në një familje fshatare jo edhe aq të pasur të asaj kohe. Prindërit e mij kanë pasur 7 fëmijë, tre djem e 4 vajza. Jam i katërti. Kemi vazhdu jetën me kushte të rënda. Më kujtohet kur kam filluar ditët e para të shkollës, kemi pasur kushte të rënda ekonomike sepse prindërit mirreshin me bujqësi, nuk kishim të ardhura. Shkolla në fshat ishte vetëm deri në klasën e katërt. Rrugët ishin të këqija dhe nuk kish... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  1 / Votuan:  1
» Dërgo Një Këngë »


 :: Qenka Ngrit Azem Galica ::  
 :: Dy Sharkija Kuvendojnë (Halil E Hysen Cërvadiku) ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto