A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
QelbanixTags: Qelbanix, Qelbaniks, Indrit Mesiti
Qelbanix është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë rock. Qelbanix eshte grup nga Tirana qe bejne progressive rock dhe jane shume aktive, ne te njejten kohe dhe te sukses’shem. Antaret: Indrit Mesiti – Vokal/Gittar/Tastiere Dorian Metohu – Vokal/Gitare Julian Gjoni – Bas gitare/Vokal Dritan Mesareja – Bateri... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
  :: I Vetem Mes Njerezve ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto