teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
R.A.Y BandTags: R.A.Y Band, Ray Band
R.A.Y Band është një grup muzikor jo shumë i njohur. Grupi R.A.Y u themelua 22.10.2010. Kryesisht, grupi luan muzike Britpop/pop rock dhe ndikimet I kane patur me teper nga grupe te huaja si dhe nga grupi Ritfolk. Ata jane 5: Ne vocal:Besian Xhindole lead guitar:Donald Sefa rhythm guitar:Ergi Shkelzeni, bass guitar:Geri Zotaj, drummer:Edvin Parmeza. Fabula e kenges ka te beje me stadet qe peson jeta e cdo kujt prej nesh dhe te gjithe vijme ne nje moment kur kujtojme me nostalgji momente ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto