teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
R. KellyTags: R. Kelly
Vendlindja: Chicago    Jeton dhe vepron në        Mosha: 50 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
R. Kelly është një këngëtar i huaj shumë i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Robert Sylvester Kelly lindi me 8 Janar në Illinois, Shtetet e Bashkuara i njohur me nofkën R. Kelly është një reper amerikan, producent, kompozitor, Biznismen. R. Kelly është një ndër këngëtarëve më të fashmëm të muzikës R&B i cili ka shitur rreth 100 milion këngë në mbarë botën nga të gjitha albumet e tij, dhe ka fituar 3 çmime Grammy dhe shumë nominime tjera.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

» Dërgo Një Këngë »


 :: Touchin' ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto