teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
RihannaTags: Rihanna, Rihana
Vendlindja: Saint Michael, Barbados  Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Rihanna është një këngëtare e huaj shumë e njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Rihanna ka lindur në Saint Michael, Barbados. Rihanna është vajza te Ronald Fenty nga Barbados dhe Monica Fenty, që është nga Guajana. Ajo ka dy vëllezër më të vegjël, Rorrey dhe Rajad Fenty. Në 2004 ajo fitoi Miss Combermere Beauty Pageant. Në 2003, Rihanna, kur ishte 15 vjeçe, jeta e saj mori një kthese të madhe, pasi një shoqe e saj e prezantoi me një producentë muzike, Evan Rogers, që ishte me pushime në Barbados me gruan e tij. Ai e nd... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48

» Dërgo Një Këngë »


 :: Work ::  
 :: Rehab ::  
 :: Do Ya Thang ::  
 :: Love The Way You Lie (part 2) ::  
 :: Who's That Chick ::  
 :: We Found Love ::  
 :: Hard ::  
 :: Umbrella ::  
 :: Cry ::  
 :: Russian Roulette ::  

Kalendari
19/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Don Pizhi
Don Pizhi
36 vjeç
Bledar Sejko
Bledar Sejko
45 vjeç
Maria Mena
Maria Mena
31 vjeç

Votimi i Javës
   12-18 Shkurt 2017

Këngëtarja Më E Mirë

  Kida

  Elvana Gjata

  Kaltrina Selimi

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Nora Istrefi

Voto