A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
RitfolkTags: Ritfolk, Grupi Ritfolk, Altin Goci, Saimir Braho
Ritfolk është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë rock. Një Nga Grupet Rock Shqiptar, aktiv ne vitet 1990 - 1999. Anëtarët ishin Altin Goci, Saimir Braho, Aleks Mazniku dhe Enris Qinami. Në Vitin 1990 - 1994 Këndonte vetem Altini dhe Sajmiri.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto