A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sala JashariTags: Sala Jashari
Jeton dhe vepron në        Mosha: 17 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Sala Jashari është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. sipas sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga int... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  138 :: Me Patina ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto