teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Smail Puraj - Bum Bam


Videoklipi Zyrtar :: Official Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Bum Bam" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Bum Bam" kėnduar nga Smail Puraj.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Smail Puraj i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Smail Puraj - Bum Bam

  •   Playlist  
  • Tags   Smail Puraj, Smajl Puraj, Smaijl Puraj

Titulli: Smail Puraj Bum bam,,Eurolindi Etc [2014-01-29]

Entertainment Kohezgjatja: 2:16 | Shikime: 8905 | Vota: 11 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Smail Puraj

Smail Puraj
Smail Puraj
Send "Bum Bam" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Vjollca Haxhiu 36 vjeē
Naser Beqiri 28 vjeē
Mad Lion 34 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes