teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush jemi?

Jemi një grup fansash të muzikës shqiptare nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Diaspora dhe secili prej nesh jep kontributin e tij në shkallë dhe nivele të ndryshme me qëllimin e vetëm për të sjellë me anë të teknologjisë një tabllo sa më komplete të muzikës shqiptare ndër vite.


Stafi i teksteSHQIP.com

 • Plarent Nasto
  Plarent Nasto
  Vendlindja & Vendbanimi: Tiranë Shqiperia
  Rubrikat e preferuara: Redaktim i materialeve, përgatitje grafike dhe menaxhimi i faqes.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 01-12-2009
  Nickname: stafistafi
 • Arsim Kolari
  Arsim Kolari
  Vendlindja & Vendbanimi: Dibër E Madhe Maqedonia
  Rubrikat e preferuara: Tekste këngësh, biografi dhe albume të muzikës popullore.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 25-01-2011
  Nickname: arsimdiberarsimdiber
 • Arben Krasniqi
  Arben Krasniqi
  Vendlindja: Prizren Kosova    Vendbanimi: Cyrih Zvicra
  Rubrikat e preferuara: Albume dhe tekste këngësh të muzikës popullore.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 12-12-2009
  Nickname: bingobingo
 • Sara Tahiri
  Sara Tahiri
  Vendlindja & Vendbanimi: Struga Maqedonia
  Rubrikat e preferuara: Përkthime dhe tekste këngësh të muzikës pop.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 21-12-2009
  Nickname: saramksaramk
 • GaziBoy
  Gazmend
  Vendlindja & Vendbanimi: Kosova
  Rubrikat e preferuara: Tekste këngësh të muzikës Hip-Hop.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 04-09-2010
  Nickname: GazmendGazmend
 • Elios Shuli
  Elios Shuli
  Vendlindja & Vendbanimi: Tirane Shqiperia
  Rubrikat e preferuara: Diskografia e këngëtarëve.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 03-08-2011
  Nickname: eliosbritieliosbriti
 • Luan Brahimi
  Luan Brahimi
  Vendlindja & Vendbanimi: Mitrovice Kosova
  Rubrikat e preferuara: Tekste këngësh të muzikës Hip-Hop.
  Anëtrasimi ne teksteShqip: 10-09-2013
  Nickname: LukiBLukiB


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto