teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
StineTags: Stine, Nesti, Ernest Duka
Vendlindja: Diber    Jeton dhe vepron në        Mosha: 36 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Stine është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine,eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare.... Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani...Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit,ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private,dhe emigroi ne Gjermani ,ku aty fitoi cmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire... Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne viti... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Stine ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  339Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Bela ::  
 :: Nese Vjen ::  
 :: Pa Ty S'ndihem Mire ::  
 :: Besoja ::  
 :: Pse ::  
 :: Moj E Mejra ::  
 :: Wtf ::  
 :: Kush Te Foli Keq Per Mu ::  
 :: Te Rrim Larg ::  
 :: Te Ndahem ::  

Kalendari
19/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Don Pizhi
Don Pizhi
36 vjeç
Bledar Sejko
Bledar Sejko
45 vjeç
Maria Mena
Maria Mena
31 vjeç

Votimi i Javës
   12-18 Shkurt 2017

Këngëtarja Më E Mirë

  Kida

  Elvana Gjata

  Kaltrina Selimi

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Nora Istrefi

Voto