teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
T.B.A.Tags: T.B.A., The Bloody Alboz, Bloody Alboz, Tba, T.B.A
T.B.A. është një grup muzikor shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Grupi The Bloody Alboz (T.B.A.), u krijua në vitin 2000 nga Unikkatil, Cyanide, B52, N.A.G, Klepto, Presioni, Jeton. Së pari u njoftua B52 dhe N.a.G me Cyanide. Në fund të vitit 2002, N.a.G dhe B52 e njoftuan Cyaniden me reperat Unikkatil dhe Presioni. Mbas dy takimeve të tilla, u krijua grupi The Bloody Alboz. Grupi tani ka mbi 20 anëtarë: Unikkatil Presioni Jeton Cyanide Klepto B52 N.A.G F-Tim Dredha Tee Z.E.F Milot Sacrific... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  88 :: Sa Fmija Ska Ushqim ::  


Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto