teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
TafaTags: Tafa, Mustafa Ramadani
Vendlindja: Gostivar    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Tafa është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë etnike. Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i tij dhe dy motrat. Hapat e tij të para filluan në shoqërin kulturore artistike ,, BESA ''. Rreth moshës 14 vjecar. Ku me ndihmën e dajës së tij Dilaver Sulejmani i cili ka qenë koreograf në krye të kësaj shoqerie, arrihet të zbulohet talenti i tij.. Mbështetës për Tafën kanë qenë më së shumti Da... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Tafa ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5 :: Vallja E Gjilanit ::  
 :: Per Nje Dashuri ::  
 :: Fustani Yt ::  
 :: Brune ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto