A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Tahir SeferiTags: Tahir Seferi
Vendlindja: Dibër    Jeton dhe vepron në        Mosha: 72 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Tahir Seferi është një këngëtar i njohur. i Ati Gani Seferi me origjinë nga fsh.Luzni - Peshkopi e Ëma Lule Seferi nga fsh. Konjare - Dibër Si familje Zogiste u detyruan të emigrojnë më 9 Janar të vitit 1949. jeton në Shkup Me këngë merret nga viti 1962. Anëtar në ansambël: - Emin Duraku Shkup 1967 - 1977 - Ibe Palikuqi Shkup 1979 - vazhdon... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
22/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto