A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Top Fest 7

23/05/2010 - 23/05/2010
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Ledion Lico & Albana Osmani
TV/Radio: Top Channel / Top Albania Radio
Edicioni i shtate i Top Fest:

Faza e pare e prezantimit te kengeve: Eshte prezantuar nga Albana Osmani
Gjysme Finale : Kengetaret kane kenduar LIVE eshte transmetuar ne prime time dhe eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Nata Finale : Eshte zhvilluar ne Pallatin e Kongreseve: Eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Regjia televizive : Ergys Lubonja
Udheheqes muzikor : Dorian Gjoni
Skenografia : Fatmir Minga

Cmimi i Madh - Eneda Tarifa
Best Video - Leonora Jakupi
Çmimi Best New Artist - XXL
Çmimi "Top Albania Radio" - NRG Band
Çmimi Internetit - Noizy ft Coli
Çmimi Kenga Me e Mire Rrok & Alternative - Kamela Islami
Çmimi Best Female - Besa
Çmimi Best Male - Valon Shehu
Çmimi Kenga Me e Mire Pop & RnB - Jonida Maliqi ft Big Basta
Çmimi Best Group - Troja
Çmimi Best Interpret - Mariza Ikonomi

Top Fest 7 Top Fest

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  19Loading...


Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto