teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Top Fest 1

24/05/2004 - 24/05/2004
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Alban Dudushi, Evis Mula & Arbana Osmani
TV/Radio: Top Channel / Top Albania Radio
Faza e pare e prezantimit te kengeve: Eshte prezantuar nga Evis Mula dhe Arbana Osmani.
Nata Finale e mbajtur më 24.05.2004 është zhvilluar ne Pallatin e Kongreseve: Eshte prezantuar nga Alban Dudushi dhe Arbana Osmani ne backstage ka prezantuar Evis Mula.
Regjia skenike : Aldon Lipe
Regjia televizive dhe drejtues artistik i festivalit: Bojken Lako
Skenografia : Fatmir Minga
Fituesi : Stine ft Abi – Lady lady


Çmimet e tjera në Top Fest 1:


ÇMIMI BEST NEW ARTIST: Indrit Mesiti
ÇMIMI BEST ALTERNATIVE: Heldi Kraja
ÇMIMI BEST HIP HOP: Lrc
ÇMIMI BEST FEMALE: Poni
ÇMIMI BEST POP/ROCK: Asgjë sikur dielli
ÇMIMI BEST INTERPRET: Shpat Kasapi
ÇMIMI BEST SONG: Jorida Zaimaj


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.1 / Votuan:  18

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto