A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ufo ClickTags: Ufo Click, Ufo Clique
Ufo Click është një grup muzikor i njohur. Rap-Underground grupi perbehej prej 4 antarve: Pancho, Das, Grippi edhe Ergeni. Secili prej ktyne reperave debutuan prej vitit 97-98 si reperat e pare urban ne shqiptari. Ne vitin 2010, ata lansuan albumin e tyre Last City nje album shume shume i mire dhe i shpejt. Pasi qe perfundoi albumi, keta repera u ndan dhe vazhduan solo.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  12 :: Thu As Vet Se Di ::  
 :: I Kisha Thon ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto