A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ujku I CerrikutTags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi
Vendlindja: Cerrik      Mosha: 39 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Ujku I Cerrikut është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto