A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
UnfameTags: Unfame, Limmi
Vendlindja: Prizren    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Unfame është një këngëtar jo shumë i njohur. UnFamE perndryshe Limmi, jeton dhe vepron ne Zhur. Ndjek Msimet ne shkollë te mesme. Ne fillim kur bëri kengen e parë për disa mosmarrveshje kishte pseudonimin tij Limmi emrin e tija.Mirpo pastaj e ndrroi duke e bërë UnFamE qe d.m.th (pa famë) Kenga e parë e UnFamE është UnFamE ft Big WoLF - U 3te. Tashti UnFamE vazhdon edhe me tej te mirret me muzikën RaP Ku edhe në bashkpunim me shokët e tij e kan formuar grupin qe thirret Sp3 - Sol... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3


Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto