teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Foto

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
3
4
>>
Faqet:
1
2
3
4
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Unikkatil Publikon Këngën Më Të Re
    Reperi i njohur shqiptar por që jeton & vepron prej shumë vitesh në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re bashk me Kobran, antarin tjetër të label-it T.B.A. Kënga titullohet Ndryshe dhe është publikuar në versionin Lyrics Video në youtube. Kjo këngë vjenë pas një pauze të gjatë të Unikkatilit në tregun shqiptar. Këngën mund ta gjeni edhe me tekst mundësuar nga teksteshqip.com.... »
  • Unikkatil Dhe Don Arbas Kur Ishin Të Vegjël
    Një prej reperëve legjendar shqiptar, Unikkatili, i cili nuk njihet për paraqitjet e tij në publik, sidomos jo nga jeta e tij private, është shfaqur në një fotografi të re të zbulura nga një këngëtare shqiptare, bashkë me reperin tjetër, Don Arbas. Unikkatili nuk njihet për paraqitjet e tij në publik. Ai për herë të parë e bëri një gjë të tillë në koncertin e mbajtur para më shumë se një viti në Prishtinë. Krijuesi i shumë hiteve dihe... »


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto