A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
V-AgTags: V-Ag, Vallerio Hilaj
Vendlindja: Mitrovice      Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
V-Ag është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet eshte Vallerio Hilaj. Me muzike filloj te mirret nga fundi i vitit 2008,kur edhe formoi grupin e tij "The Dangerous Alboz" ne shqip "Shqipet e Rrezikshme".Kengen e pare e inqizoi ne fillim te vitit 2009.Po ne ket vit grupi morri emrin "The Immrotel", ne shqip "Te pavdekshem".Ne dhjetor te vitit 2009 grupi merr emrin T.O.G "The Original Gangser" ne shqip "Gangstera Origjinal" dhe V-AG largohet nga grupi dhe fillon solo karrier,deri n... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Voto