teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
VagabondiTags: Vagabondi, Vagabondi, Vagabond
Vendlindja: Durres   
Vagabondi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Ai ka lindur ne Durres dhe ka jetuar 15 vite ne SHBA. Vagabondi mbetet nje nga repistet me origjinale ne tregun shqiptar. Ai ka nje stil te vecante shprehes. Ai nxjerr ne pah veshtiresite e hasura ne emigrim dhe i sherben pa rezerva per degjuesin. Vagabondi duhet vleresuar mbi te gjitha per besimin e madh qe ai ka ne vetvete dhe gjithashtu per te thenurit e gjerave ashtu sic jane.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  30Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Kosova E Pavarur ::  
 :: Nenat Shqipetare ::  
 :: Vaga Style ::  
 :: N'ajer ::  
 :: Tirona O Nona ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto