A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Valbona PerajTags: Valbona Peraj
Valbona Peraj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14 :: Jam Arbnore ::  
 :: Asnjehere ::  
 :: Mos Me Torturo ::  
 :: Le Te Ikin ::  
 :: Me Fal ::  
 :: Te Dua Ty ::  
 :: Loçko, Loçko Na ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Voto