Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valmira Ramadani (Vali) - Lotet E Mi


Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  1 / Votuan:  2


"Lotet E Mi" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Valmira Ramadani (Vali).
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Valmira Ramadani (Vali) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgoni Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lithium - Lotet E Mi

Nje unaze kam ruajt per ty,
ne piano nje melodi
nje kujtim evegreen.
Per çdo nate une qaj dhe lutem
te kthehemi ne
ashtu si ishim dje.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi.
Tash e di sa dhemb nje vetmi,
mos lejo te vdes,
mos e varros cdo shprese.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi
Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi
ouuuuhhhhhh...

Leri syte te me shikojne,
merrma zemren dhe merr gjithçka
dhe me dashuro.

Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi.
Lotet e mi mbeten si nje deshmi
jo s'i sheh ti se une qaj neper shi

eeeeee...
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti
jo s'i sheh ti...
lotet e mi

Flora Gashi - Lotet E Mi

Qfar thojn per ty
lotet e mi ne sy
zemren ma ke thy
ska ma lumturi

Vepren genjeshtare
e vulose me ar
por kta lot e mi
kurr skan per tu thar

U ndam ne qetsi
jeten ma ke nxi
si ste erdhi keq
ma the sy me sy

Vepren genjeshtare
e vulose me ar
por kta lot e mi
kurr skan per tu thar


teksteshqip.com © 2007 - 2017