A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
VarrosiTags: Varrosi
Vendlindja: Burrel    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Varrosi është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Varrosi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  266
» Dërgo Një Këngë »

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto