A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
W.G.Tags: W.G., Wg, W.G, Valmir Gerxhaliu
Vendlindja: Vushtrri      Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
W.G. është një këngëtar jo shumë i njohur. Valmir Gerxhaliu kreu shkollen fillore ne Vushtrri ne SH.F ALI KELMENDI Muziken e filloi ne grupin Bloody Albanian ku ka disa kang te realizume me kete grup pastaj dul nga grupi dhe u fut ne grupiN tjeter vushtrrias "Real gangsta" edhe me kete grup ka shumincen e kengeve te realizume por nuk nejti gjat as ne ket grup edhe dul si Reper SOLO tash WG o vet.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46


Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto