teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
WalcotTags: Walcot, Kushtrim Berisha
Walcot është një këngëtar jo shumë i njohur. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe eshte student ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem).... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto