teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
WhiteyTags: Whitey, Fatbardh Sahiti
Whitey është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Whitey ka këto rrjete sociale:


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto