A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Wild PantherTags: Wild Panther, Wild Panther A.K.A Zone'x, Zone'x, Zonex
Vendlindja: Arbanë    Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Wild Panther është një këngëtar jo shumë i njohur. Shkollen fillore dhe shkollën e mesme fillore është duke e kryer në Arban...Që nga një moshë shumë të re diku rreth 10 vjeq RAP-in e cilsonte si jetë dhe jo vetëm si muzik... N'rrjedha t'rap-it u kyq në moshën 13vjeqare,duke bërë rap komercial përveq këngës së parë "Numër Nja" e cila prek pak nga tipi i muzikës gangsta.Në këngët e tjera si "Urime Pavarsia","The Truth","Away From My Homeland" Egzon Kryeziu ose ( Wild Panther a.k.a Zone'X Cilëson ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto