A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Will.I.AmTags: Will.I.Am
Vendlindja: Los Angeles    Jeton dhe vepron në        Mosha: 41 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Will.I.Am është një këngëtar i huaj shumë i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. William James Adams, Jr., njihet më shumë me nofkën will.i.am, raper amerikan, këngëshkrues, këngëtar, aktor, dhe producent. Will.i.am u bë edhe më shumë i njohur si themelues i grupit hip hop dhe pop The Black Eyed Peas, me këngëtaren e pop-it Fergie, raperin Taboo dhe apl-de-ap.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

» Dërgo Një Këngë »


 :: T.h.e (the Hardest Ever) ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto