teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
X-BossTags: X-Boss
Vendlindja: Stubell    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
X-Boss është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet esht Marjan Shabani ne koh te Luftes u trasferu me familje ne Lecco te Italies ku aty e ka kry Shkollen e Informatikes. Qysh prej fminijes e ka pas n gjak Muziken, ne moshen 13 vjeq filloj me shkru tekste italisht edhe i inqizojke si demo. Ne moshen 14 vjeq edhe shoki i vet Shadow e mur rrugen e Rapit , kur se ne moshen 15 vjeq e inqizun bashk albumin KOS_ITA (Kosovo Italia) ku sheten shum CD. Nja dy vjet beri Pauz edhe u trasferu n... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: 17 Shkurt ::  
 :: Ej Zemer ::  


Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto