A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
X PersonjaTags: X Personja
Vendlindja: Prizren    Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
X Personja është një poete e vogël. Emri''Nofka'' : Niteza mirret me poezi nga mosha 7 vjeqare ka disa poezi por ne tekste shqip ka vetem 3 Njera nder to esht dhe leter dashurie... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto