teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin

X Personja
17 Shkurti

jam nje vajz
4 vjeqare
kam identitet
dhe quhem kosovare

me 17 shkurt
2008
kosova shpalli
pavarsin e vet

te gjith shqipetaret
ne kemb u quan
dhe mirseardhjen
pavarsis ja uruan

me keng e valle
ata festuan
se per pavarsi
vite e vite
luftuan.

- Poezia u dërgua nga Bleona Leci -

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  493


Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto