teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
X-StyleTags: X-Style, X Style, Orhan Shaniu
Vendlindja: Brrut-Dragash      Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
X-Style është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Orhan Shaniu ne moshen 14 vjeqar ka filluar te merret me muzik. Reperi me i ri e me i sukseshem u zgjedh ne Vendin ku ai u rrite (Opoj). I frymezuar nga e kalumja,nga gjerat qe e ka sprovuar jeta dhe askend nuk e ka pas mbeshtetje dmth qe deri ku ka arritur,ka arritur pa ndihmen e askujt! X-style nuk e ka te percaktuar se qfare muzike kendon,po ate qe e ndjen e thote nepermjet kenges... Kur i mbushi 16 vjet jeta prap e sprovoj d... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94

Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto