teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
X1Tags: X1, Eksnj1sh, Eks-Nj1shi, Shkelzen Xheladini
Vendlindja: Tetove      Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
X1 është një këngëtar jo shumë i njohur. x1 (EksNjish) Emri i tij i vertet eshte: SHKELZEN XHELADINI. Shkollen e Mesme e ka kryer ne Kolegjin Turk: Jaja Kemal ne Gostivar,fillimi i tij me Hip Hop kan qene vitet 2008 2009,ne fillim ka bashkpunuar me Repperin GeTzo,ne grupin e ashtuquajtur Golden Voicez. Pas problemeve ne at grup,ai u largu dhe vendosi qe te punoi vet si nje SoloRepper..prei vitit 2008 deri ne vitin 2010 ai krijoi 38 Demo Keng pa as nje VideoSpot, veq se Bashkpunime me sh... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4 :: Te Kujtoj ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto